Doplňky

Triko

Bavlněné triko s krátkým rukávem a stříbrným potiskem JanBows. Trička jsou nejvyšší kvality ze 100% bavlny gramáže 200g/m2. Mnoho barev, mnoho velikostí podle přání každého lukostřelce. Pro objednání trička a informace o barvách a velikostech je nutno mě kontaktovat na janbows@email.cz

Cena: 250 Kč, 11 €


Obal na luk a držák tětivy

Zvenčí pevný uvnitř hebký! Takový je obal na luk JanBows. Chrání luk před deštěm, potlučením a poškrábáním. Obal je dostatečně dlouhý pro luky do 70″. Kožená nášivka s logem JanBows. Uzavřená strana obalu je vystužená pevnou látkou a tak v kombinaci s koženým držákem tětivy se už nikomu nepropíchne obal špičkou luku. Barevnost dle momentální nálady případně roční doby.

Cena komplet: 700 Kč, 29 €,  Cena obalu: 600 Kč,  25 €  Cena držáku tětivy: 200 Kč, 8 €


Tětiva

Pro své luky JanBows vyrábím nekonečné tětivy přesně na míru z vynikajícího moderního materiálu Brownell Astro Flight. Je to vyspělý rychlý materiál typu Fast Flight, který se neprotahuje, je odolný proti otěru a na lucích JanBows zajišťuje příjemný měkký a tichý výstřel. Pro lepší tlumení jsou očka omotána měkčím vláknem Brownell Diamondback, středová omotávka je ze špičkového nezničitelného Angel Majesty.

Cena jednobarevné tětivy: 450 Kč, 19 €      Cena dvoubarevné tětivy: 600 Kč, 25 €      Cena vlněných tlumičů včetně instalace: 200 Kč, 9 €


Tabka

Unikátní tabka pro tradiční lukostřelbu, k jejíž finální podobě jsem se dopracoval mnoholetým vývojem a zkoušením. Tabka Janbows je řešení pro lukostřelce, kteří se  natrápili s rukavičkami a tabkami všech možných druhů a chtějí už jen přesně a pohodlně střílet. Důraz jsem při jejím vývoji kladl na možnost měkce kotvit k tváři a jednoduché použití i v zimě v kombinaci s rukavicemi. Dvě vrstvy kůže, přední luxusní cordovan a zadní měkčí hovězinka pro hladší vypouštění. Spacer ze dřeva navoskovaného včelím voskem v zimě příjemně hřeje. Promyšlené vedení gumy umožňuje tabku lehce nasazovat a sundávat. Zároveň ji drží na zápěstí a tabku tak neztratíte. Levé a pravé provedení. Jedna velikost L je navržena tak, že ji lze lehce upravit na M a S. Délku tabky si každý zkoušením upraví sám.

Cena: 750 Kč, 31 €


Střelecká rukavice

Značková rukavice JanBows s možností nastavení délky a průměru jednotlivých prstů. Vyrobena z hladké hovězí kůže, prsty jsou z nepřekonatelného cordovanu. Zapínání kolem zápěstí je na suchý zip. Pravé a levé provedení. Velikosti S, M, L, XL s možností kombinace různé velikosti prstů a rukavičky. Na požádání je možno vybírat z několika různých tlouštěk cordovanových prstů.

Cena: 1 600 Kč, 66 €


Chránič předloktí

Chránič předloktí JanBows z voskované tvrdé hovězí hlazené kůže tloušťky 3,0 mm. Jednoduché zapínání s dvěma dřevěnými knoflíky pro zapínání jednou rukou. Tři velikosti. Velký 170 x 180 mm, Střední 160 x 150 mm a Malý 120 x 120 mm.

Cena:  500 Kč, 21 €     /     400 Kč, 17 €     /     300 Kč, 13 €


Toulec na šípy

V jednoduchosti je krása! Tento toulec JanBows lze nosit v zadní kapse většiny kalhot, případně v boční kapse kapsáčů. Vejde se do něj 6 až 9 šípů dle rozměru. Nikde nic nevadí a když se jde na oběd nebo na pivo, jednoduše ho vyndáte z kapsy i se šípy a můžete si pohodlně sednout. Já ho používám jako doplněk k držáku šípů na luku pro více šípů. Toulec je vlastnoručně ručně ušitý z kvalitní voskované hlazené hověziny. Rozměry 120 x 230 mm.

Cena: 1 000 Kč,  41 €


Facebook
Facebook
YouTube
YouTube