Doplňky

Opasek

Opasek JanBows z kvalitní hladké hovězí kůže tloušťky 4mm. Šířka pásku 4cm. Délku upravím dle obvodu pasu budoucího majitele.

Cena: 1 500 Kč, 63 €


Závěs lahve na opasek

Voda je základ života i psychické pohody během závodu nebo delšího tréninku. Závěs na opasek JanBows pojme běžnou sportovní láhev nebo termosku 0,75 l s průměrem 75 mm. Hloubka závěsu je 150 mm. Pomocí gumového šněrování po stranách si ho můžete mírně přizpůsobit konkrétní lahvi. Závěs je ručně ušitý z kvalitní voskované hlazené hověziny tloušťky 3mm. Rozměry 90 x 155 mm.

Cena: 1 500 Kč, 63 €


Triko a nášivka

Bavlněné triko s krátkým rukávem a stříbrným potiskem JanBows. Trička jsou nejvyšší kvality ze 100% bavlny gramáže 200g/m2. Mnoho barev, mnoho velikostí podle přání každého lukostřelce. Nášivka má velikost 7cm a lze ji kromě přišití také nažehlit. Pro objednání trička a informace o barvách a velikostech je nutno mě kontaktovat na janbows@email.cz

Cena trička: 300 Kč, 13 € / Cena nášivky: 100 Kč, 4 €


Obal na luk a držák tětivy

Zvenčí pevný uvnitř hebký! Takový je obal na luk JanBows. Chrání luk před deštěm, potlučením a poškrábáním. Obal je dostatečně dlouhý pro luky do 70″. Kožená nášivka s logem JanBows. Uzavřená strana obalu je vystužená pevnou látkou a tak v kombinaci s koženým držákem tětivy se už nikomu nepropíchne obal špičkou luku. Barevnost dle momentální nálady případně roční doby.

Cena komplet: 700 Kč, 29 € / Cena obalu: 600 Kč, 25 € / Cena držáku tětivy: 200 Kč, 8 €


Tradiční nekonečná JanBows tětiva

Pro své luky JanBows vyrábím tětivy z vynikajících moderních materiálů Brownell Astro Flight a BCY Dynaflight 97. Jsou to vyspělé rychlé materiály typu Fast Flight stabilnější a odolnější proti otěru. Kombinace tradiční a nekonečné tětivy umožňuje přesnější výrobu a minimální váhu oček. Tím získáváme ještě vyšší rychlost luku. Středová omotávka je ze špičkového nezničitelného Angel Majesty. Tětiva může být jednobarevná nebo dvoubarevná dle aktuální dostupnosti barev jednotlivých vláken.

Cena tětivy: 500 Kč, 21 € / Cena vlněných tlumičů včetně instalace: 250 Kč, 11 €


Zakládka JanBows a lůžko šípu

Samolepící zakládka z vynikajícího odolného kluzného materiálu s nízkou srstí. Proužek tenké kůže pod zakládkou není povinný, ale zajistí přesné místo opěru šípu o luk na okně nebo shelfu. Pomůže i v případě příliš měkkých šípů.

Cena zakládky: 125 Kč, 5 € / Cena 2m lanka na lůžka šípu: 50 Kč, 2 €


Tabka

Unikátní tabka pro tradiční lukostřelbu, k jejíž finální podobě jsem se dopracoval mnoholetým vývojem a zkoušením. Tabka Janbows je řešení pro lukostřelce, kteří se  natrápili s rukavičkami a tabkami všech možných druhů a chtějí už jen přesně a pohodlně střílet. Důraz jsem při jejím vývoji kladl na možnost měkce kotvit k tváři a jednoduché použití i v zimě v kombinaci s rukavicemi. Dvě vrstvy kůže, přední luxusní cordovan a zadní měkčí hovězinka pro hladší vypouštění. Spacer ze dřeva navoskovaného včelím voskem v zimě příjemně hřeje. Promyšlené vedení gumy umožňuje tabku lehce nasazovat a sundávat. Zároveň ji drží na zápěstí a tabku tak neztratíte. Levé a pravé provedení. Jedna velikost L+ je navržena tak, že ji lze lehce upravit na M a S. Délku tabky si každý zkoušením upraví sám. K dispozici je provedení pro držení 2+1 nebo 3 prsty pod šípem.

Cena: 750 Kč, 31 €


Chránič předloktí

Chránič předloktí JanBows z voskované tvrdé hovězí hlazené kůže tloušťky 4,0 mm. Jednoduché zapínání s dvěma dřevěnými knoflíky pro zapínání jednou rukou. Podle posledního obrázku můžete nový chránič před používáním vytvarovat. Nejlépe je kůži ponechat ve vlhčím prostředí a opatrně stočit do tvaru trubky. Zajistit pomocí knoflíků a gum a nechat přes noc proschnout.

Tři velikosti. Velký 170 x 180 mm, Střední 160 x 150 mm a Malý 120 x 120 mm.

Cena: 500 Kč, 21 € / 250 Kč, 11 €


Boční toulec na šípy

Už nikdy nemusíš řešit, jestli jsi levák nebo pravák! Tento unikátní toulec JanBows lze nejen nastavit na obě strany, ale máš možnost si zvolit i úhel, pod kterým ti budou trčet šípy. Svislejší směr je vhodný pro nošení víc na zadku a vodorovnější směr pro nošení víc na boku. Vejde se do něj 10 až 12 šípů dle rozměru. Toulec je ručně ušitý z kvalitní voskované hlazené hověziny tloušťky 3 a 4 mm. Rozměry 140 x 280 mm.

Cena: 2 600 Kč, 106 €


Kapsový toulec na šípy

V jednoduchosti je krása! Tento toulec JanBows lze nosit v zadní kapse většiny kalhot, případně v boční kapse kapsáčů. Vejde se do něj 6 až 9 šípů dle rozměru. Nikde nic nevadí a když se jde na oběd nebo na pivo, jednoduše ho vyndáte z kapsy i se šípy a můžete si pohodlně sednout. Ideální na menší akce nebo domácí střílení. Toulec je ručně ušitý z kvalitní voskované hlazené hověziny tloušťky 3mm. Rozměry 120 x 260 mm.

Cena: 1 250 Kč, 51 €


Facebook
Facebook
YouTube
YouTube