Doplňky

Opasek

Opasek JanBows z kvalitní hladké hovězí kůže tloušťky 4mm. Šířka pásku 4cm. Délku upravím dle obvodu pasu budoucího majitele.

Cena: 1 750 Kč


Závěs lahve na opasek

Voda je základ života i psychické pohody během závodu nebo delšího tréninku. Závěs na opasek JanBows pojme běžnou sportovní láhev nebo termosku 0,75 l s průměrem 75 mm. Hloubka závěsu je 150 mm. Pomocí gumového šněrování po stranách si ho můžete mírně přizpůsobit konkrétní lahvi. Závěs je ručně ušitý z kvalitní voskované hlazené hověziny tloušťky 3mm. Rozměry 90 x 155 mm.

Cena: 1 750 Kč


Triko a nášivka

Bavlněné triko s krátkým rukávem a stříbrným potiskem JanBows. Trička jsou nejvyšší kvality ze 100% bavlny gramáže 200g/m2. Mnoho barev, mnoho velikostí podle přání každého lukostřelce. Nášivka má velikost 7cm a lze ji kromě přišití také nažehlit. Pro objednání trička a informace o barvách a velikostech je nutno mě kontaktovat na janbows@email.cz

Cena trička: 300 Kč / Cena nášivky: 100 Kč


Obal na luk a držák tětivy

Zvenčí pevný uvnitř hebký! Takový je obal na luk JanBows. Chrání luk před deštěm, potlučením a poškrábáním. Obal je dostatečně dlouhý pro luky do 70″. Kožená nášivka s logem JanBows. Uzavřená strana obalu je vystužená pevnou látkou a tak v kombinaci s koženým držákem tětivy se už nikomu nepropíchne obal špičkou luku. Barevnost dle momentální nálady případně roční doby.

Cena komplet: 850 Kč / Cena obalu: 700 Kč / Cena držáku tětivy: 200 Kč


Nekonečná JanBows tětiva

Pro své luky JanBows vyrábím tětivy z vynikajících moderních materiálů Brownell Astro Flight a BCY Dynaflight 97. Jsou to vyspělé rychlé materiály typu Fast Flight stabilnější a odolnější proti otěru. Tenká omotávka oček vláknem Dyneema zajišťuje jejich minimální hmotnost. Tím získáváme ještě vyšší rychlost luku. Středová omotávka je ze špičkového nezničitelného Angel Majesty.

Cena tětivy: 600 Kč / Cena vlněných tlumičů včetně instalace: 250 Kč


Zakládka JanBows a lůžko šípu

Samolepící zakládka z vynikajícího odolného kluzného materiálu s nízkou srstí. Polohu lůžka můžete zkoušet s oranžovým lankem. Finální lůžko uděláte z tenšího žlutého lanka a místo vosku na závěr zakápnete vteřinovým lepidlem.

Cena zakládky: 100 Kč / Cena lůžka šípu: 50 Kč


Tabka

Unikátní tabka pro tradiční lukostřelbu, k jejíž finální podobě jsem se dopracoval mnoholetým vývojem a zkoušením. Tabka Janbows je řešení pro lukostřelce, kteří se  natrápili s rukavičkami a tabkami všech možných druhů a chtějí už jen přesně a pohodlně střílet. Důraz jsem při jejím vývoji kladl na možnost měkce kotvit k tváři a jednoduché použití i v zimě v kombinaci s rukavicemi. Dvě vrstvy kůže, přední luxusní cordovan a zadní měkčí hovězinka pro hladší vypouštění. Spacer ze dřeva navoskovaného včelím voskem v zimě příjemně hřeje. Promyšlené vedení gumy umožňuje tabku lehce nasazovat a sundávat. Zároveň ji drží na zápěstí a tabku tak neztratíte. Levé a pravé provedení. Jedna velikost L+ je navržena tak, že ji lze lehce upravit na M a S. Délku tabky si každý zkoušením upraví sám. K dispozici je provedení pro držení 2+1 nebo 3 prsty pod šípem.

Cena: 900 Kč


Chránič předloktí

Chránič předloktí JanBows z voskované tvrdé hovězí hlazené kůže tloušťky 4,0 mm. Jednoduché zapínání s dvěma dřevěnými knoflíky pro zapínání jednou rukou. Podle posledního obrázku můžete nový chránič před používáním vytvarovat. Nejlépe je kůži ponechat ve vlhčím prostředí a opatrně stočit do tvaru trubky. Zajistit pomocí knoflíků a gum a nechat přes noc proschnout.

Tři velikosti. Velký 170 x 180 mm, Střední 160 x 150 mm a Malý 120 x 120 mm.

Cena: 550 Kč / 300 Kč


Boční toulec na šípy

Už nikdy nemusíš řešit, jestli jsi levák nebo pravák! Tento unikátní toulec JanBows lze nejen nastavit na obě strany, ale máš možnost si zvolit i úhel, pod kterým ti budou trčet šípy. Svislejší směr je vhodný pro nošení víc na zadku a vodorovnější směr pro nošení víc na boku. Vejde se do něj 10 až 12 šípů dle rozměru. Toulec je ručně ušitý z kvalitní voskované hlazené hověziny tloušťky 3 a 4 mm. Rozměry 140 x 280 mm.

Cena: 2 900 Kč


Kapsový toulec na šípy

V jednoduchosti je krása! Tento toulec JanBows lze nosit v zadní kapse většiny kalhot, případně v boční kapse kapsáčů. Vejde se do něj 6 až 9 šípů dle rozměru. Nikde nic nevadí a když se jde na oběd nebo na pivo, jednoduše ho vyndáte z kapsy i se šípy a můžete si pohodlně sednout. Ideální na menší akce nebo domácí střílení. Toulec je ručně ušitý z kvalitní voskované hlazené hověziny tloušťky 3mm. Rozměry 120 x 260 mm.

Cena: 1 500 Kč