Jabari

Jabari je egyptské mužské jméno vyjadřující statečnost

Aby ani naši malí stateční nezůstali zcela bezbranní, rozhodl jsem se pro ně vyrobit krátký hybridní luk Jabari. V této věkové kategorii se předpokládá častější obměna luků vlivem rychlého růstu jak fyzického, tak střeleckého, případně půjčování luků mezi sourozenci nebo členy oddílu. Proto je luk koncipován jako symetrický použitelný pro leváky i praváky a na obou stranách je vybaven dřevěným klínkem pro zakládání šípu. Je rychlý, tichý a bez handshocku. Střelecky je velmi přátelský.


Střed luku je tvořen z jednoho kusu dřeva jako Jasan, Javor, Ořech, Akát, Shedua, Zebrano nebo Jatoba.

Chceme pro děti to nejlepší, aby je lukostřelba chytla a zůstaly nám u ní. Proto jsou ramena pouze v provedení single carbon (SC) a jsou tvořena jádrem z tenkých zeslabovaných lamel bambusu a jiných lehkých dřev, jednosměrného carbonu na backingu a transparentního sklolaminátu na břiše.

Každý Jabari je nalakován pěti vrstvami matného 2k PUR laku a je dodáván s tětivou tvořenou 10 vlákny Dynaflight 97 a středovou omotávkou Angel Majesty.

 


Luk Jabari vyrábím v síle 12 až 20 liber v délce:

52″ pro max. délku nátahu 26″          Doporučené rozpětí výšky tětivy je 6,00″ až 6,25″


Jabari je tedy dětský luk za skvělou cenu vzhledem k použitým materiálům a parametrům. Proto se vynasnažím mít jich vždy několik vyrobených skladem.

Nezávazná poptávka>>